NODARBĪBAS

 

 

  

 

 

 

 

 NODARBĪBU APRAKSTI 


 

JOGA - nodarbības laikā tiek veikti elpošanas vingrinājumi, kas nomierina prātu un stiprina nervu sistēmu. Tiek apgūtas asanas - dažādas jogas pozas, kas tiek pildītas secībā, lai uzlabotu asins plūsmu. Katra jogas poza stiprina noteiktu muskuļu grupu, īpaši dziļo muskulatūru. Jogas asanas attīsta lokanību, tonizē ķermeni, aktivizē un atjauno enerģisko centru darbību. Visa procesa laikā mēs mācāmies būt šeit un tagad, apgūstam meditāciju un ķermeņa relaksācijas vingrinājumus, tas palīdz atbrīvoties no ikdienas stresa, iegūt sirds mieru un paļaušanos, kā arī iemīlēt sevi...

Joga ir ķermeņa un prāta apvienošana, dvēseles attīstība un sevis iepazīšanas process. 

                                                       

 

VINGROŠANA  - vingrošanas sistēma, kas balstās uz ķermeņa spēka centra attīstīšanu un vispārēju ķermeņa simetrisku veidošanu. Nodarbības īpašas ar to, ka, izpildot katru vingrinājumu, cilvēks mācās izprast un izjust, kas notiek viņa organismā. Vingrinājumi palīdz atbrīvoties no sasprindzinājuma, uzlabo stāju, vienlaicīgi trenējot visas muskuļu grupas, uzlabo koncentrēšanās spējas. Nodarbība paredzēta ar un bez iepriekšējas sagatavotības.

 

 

 

  

 GONGU SKAŅU MEDITĀCIJA tas ir laiks sev.

Klausoties  Gongu skaņās, var atpūsties no ikdienas steigas un uzkrāt jaunus spēkus.

Gongu skaņas rada harmonisku enerģijas plūsmu, kura sakārto domas, nomierina prātu, atbrīvo no visa liekā.

Šāds process māca  dzīvot mierīgi, atjauno fizisko un emocionālo stāvokli, rada dzīves prieku un uzticēšanos savai dzīvei .

Līdzi vēlams ņemt savu plediņu, spilventiņu un vilnas zeķes.*RĪTA NODARBĪBAS IR IESPĒJA APMEKLĒT ARĪ TIEŠSASITĒ, PIETEIKUMS UN PAPILDUS INFORMĀCIJA PA T.SANTA-29413312.