NODARBĪBAS

 


GRAFIKS 2023 MARTSJAUNUMS!!!

no 30.marta online nodarbības-

uzzini vairāk spiežot uz linku:

 

 

 http://www.santafitness.lv/

 

 


NODARBĪBU APRAKSTI

Jaunums !!!

 

Stiepšanās +Roll relax(miofasciālā relaksācija)

 

   Stiepšanās laikā ķermenis tiek atbrīvots no sasprindzinājuma, ar dažādu vingrinājumu palīdzību tiek relaksētas visas muskuļu grupas.

 

         Izstiepti ķermeņa muskuļi palīdz izvairīties no dažādām traumām, attīstīta locītavu mobilitāti .Seviški ieteicams cilvēkiem , kuriem ir sēdošs darbs .

 

Miofasciālā relaksācija ir pasmasāža ar vingrošanas rulli jeb fasciju stiepšana:palielina lokanību,mazina un noņem tūsku,uzlabo limfas cirkulācijau,samazina un atbrīvo ķermeni no sasprindzinājuma un sāpēm,uzlabo locītavu veselību,labi transportē uzņemto ūdens daudzumu pa visu ķermeni.

 

Nodarbība piemērota jebkuram vecumam un sagatavotības līmenim.

 

Ilgums: 1h

  

JOGA - nodarbības laikā tiek veikti elpošanas vingrinājumi, kas nomierina prātu un stiprina nervu sistēmu. Tiek apgūtas asanas - dažādas jogas pozas, kas tiek pildītas secībā, lai uzlabotu asins plūsmu. Katra jogas poza stiprina noteiktu muskuļu grupu, īpaši dziļo muskulatūru. Jogas asanas attīsta lokanību, tonizē ķermeni, aktivizē un atjauno enerģisko centru darbību. Visa procesa laikā mēs mācāmies būt šeit un tagad, apgūstam meditāciju un ķermeņa relaksācijas vingrinājumus, tas palīdz atbrīvoties no ikdienas stresa, iegūt sirds mieru un paļaušanos, kā arī iemīlēt sevi...

Apģērbes - zeķes un sporta tērps.

Joga ir ķermeņa un prāta apvienošana, dvēseles attīstība un sevis iepazīšanas process. 

                                                       

 

RĪTA VINGROŠANA  - vingrošanas sistēma, kas balstās uz ķermeņa spēka centra attīstīšanu un vispārēju ķermeņa simetrisku veidošanu. Nodarbības īpašas ar to, ka, izpildot katru vingrinājumu, cilvēks mācās izprast un izjust, kas notiek viņa organismā. Vingrinājumi palīdz atbrīvoties no sasprindzinājuma, uzlabo stāju, vienlaicīgi trenējot visas muskuļu grupas, uzlabo koncentrēšanās spējas. Nodarbība paredzēta ar un bez iepriekšējas sagatavotības.

Apģērbs- sporta botes, sporta tērps,līdzi dzeramais ūdens. 

PILATES - ir vingrošanas sistēma visam ķermenim, kuras

pamatlicējs ir vācu fizioterapeits J.Pilates. Nodarbības laikā īpaši tiek nostiprināti ķermeņa dziļie - vēdera, muguras un sēžas-muskuļi, tiek attīstīts to spēks un izturība, kas nepieciešams veselam un vingram ķermenim,

Pilates ir arī kā kompleksa atveseļošanās programma, kura sniedz fizisku, emocionālu līdzsvaru un dzīvesprieku. Attīsta lokanību, koordināciju, līdzsvaru, muskuļu spēku un darbojas kā sirds-asinsvadu sistēmas treniņš. Regulāri apmeklējot nodarbības ir iespējams ne tikai stiprināt visu ķermeni, bet arī koriģēt stāju, izlīdzināt skoliozes sekas, uzturēt mugurkaula veselību.

Apģērbs-zeķes, sporta tērps.


 

VESELA MUGURA - jebkuram sagatavotības līmenim ,arī senioriem ,jaunajām māmiņām ,pusaudžu vecuma bērniem.

 

Ar dažādiem vingrinājumiem un inventāra palīdzību ,nodarbības laikā tiek stiprināti, stiepti un relaksēti visa ķermeņa un īpaši muguras muskuļi, ar speciāliem vingrinājumiem tiek trennēta muguras dziļā muskulatūra, kasvecina mugurkaula nostiprināšanu un veselību ,stājas korekciju un veidošanu, atbrīvošanos no muguras, kakla un plecu sasprindzinājuma .Tāda vingrošana ir kā dažādu mugurkaula slimību profilakse ,pašsajūtas uzlabošana un veselības veicināšana.

Apģērbs- zeķes, sporta tērps.

 

  

 

GONGU SKAŅU MEDITĀCIJA tas ir laiks sev.

Klausoties  Gongu skaņās, var atpūsties no ikdienas steigas un uzkrāt jaunus spēkus.

Gongu skaņas rada harmonisku enerģijas plūsmu, kura sakārto domas, nomierina prātu, atbrīvo no visa liekā.

Šāds process māca  dzīvot mierīgi, atjauno fizisko un emocionālo stāvokli, rada dzīves prieku un uzticēšanos savai dzīvei .

Līdzi vēlams ņemt savu plediņu, spilventiņu un vilnas zeķes, dzeramais ūdens.

 

Lai rezervētu savu dalību iepriekš ir jāiemaksā avanss 10,-EUR .

 

◦ dalībniekam vieta tiek rezervēta  saņemot avansu kontā :

 SIA LUVRA, LV03HABA0551051730548,mērķī :dalībnieka vārds un apmeklējuma datums.

 

◦ iemaksātais avanss netiek atgriezsts,atlikušo summu 6,-EUR dalībnieks var pārskaitīt caur kontu vai samaksāt uz vietas,apmeklējot  Gongu meditāciju.

 

◦ avansa iemaksa jāveic ne vēlāk kā  trīs dienas pirms Gongu meditācijas .
 
Gongs ir instruments,kuru spēlē ar sirdi.
 
   Tā spēlējot gonga skaņa ar savu vibrāciju nonāk tieši klausītāja sirds centrā.
   Kādam no klausītājiem tā var būt pirmā pieredze ,kad sirds enerģijas var sajust tik dziļi un pa īstam.Tād tas var likties ļoti jaudīgi un apjomīgi,un saviļņojums var būt tik liels ,ka no svētlaimes birst asaras un iestājās sapratne ,ka itin nekas uz šīs zemes nav salīdzināma ar to,kas mīt mūsu sirdīs.
    Sajūtot savu sirds centru,katrs atklāj sevi it kā no jauna,tas ir tā,ka iestājās pilnīgs piepildījums un apdkaidrība,par sevi un savu dzīvi ,pazūd visas vilšanās un nožēlas, par to kā nav ,bet tā vietā iestājas dziļa pateicība ,par to,kas mums ir ,kas ir bijis līdz šim un būs nākotnē.
    Jā….,jo tieši pateicības enerģija ir tā,kura atbrīvo sirdi no visiem “smagajiem krājumiem”-neizvibrētām -neizdzīvotām emocijām,kuras esam noslēpuši paši no sevis.
     Lai arī kādam šķiet grūti un liekas pat neiespējamie atlaist ….atlaist, jau pirmkārt sevi,atlaist dzīves grožus vaļīgāk,pārstāt manipulēt ar dzīvi ,pārstāt mēģināt atkal un atkal vadīt,kontrolēt ,konkurēt un visu sīki smalki plānot …,tas viss vairss sen nestrādā,tas rada nevis piepildījumu ,bet stresu,dusmas un bailes.Šīs destruktīvās enerģijas arī ir tās,kuras uzkrājās mūsu ķermeņos,mūsu sirdīs,un tad pazūs līdzsvars ,pazūd mierīgums,pazūd harmonija.
    Gonga skaņa ir tā,kura artīra ķermeni,sirdi un prātu.
     Vienīgais ,kas atliek uzticēties  sev un savai sirdij,un tad tā vedīs ik katru pa skaistāko  dzīves ceļu .
     Ieklausos un uzticies ,esi sev,esi savā sirdī sev.
No sirds uz sirdi -Santa❤️
 
(raksta autors Santa Ibragimova)