OPAL FITNESS - VERTIKĀLAIS SOLĀRIJS

1. lieliska laika ekonomija tiem, kas steidzas.

2. maksimāli intensīvs iedegums tikai 18 minūtēs.

3. iegūsti ideāli vienmērīgu šokolādes toni visās ķermeņa zonās.

 

LUXURA HAPRO X7 - HORIZONTĀLAIS SOLĀRIJS

1. izbaudi saules staru enerģiju - nesteidzoties.

2. jauks un noturīgs iedegums 25 minūtēs.

3. iegūsti patīkami zeltaini brūnu ķermeni.

 

SOLARĪJA KOSMĒTIKA sejai & ķermenim dažādos cenu līmeņos - sakot no 2,50 eur. Pieejami tilpumi sākot no 15-470 ml! Visdažādākie aromāti un veidi, piemēroti jebkurai gaumei un ādas tipam!

 

Australian Gold® sauļošanās kosmētikas formulu pamatā ir daba, lai veicinātu iespējami tumša iedeguma veidošanos un veselīgu ādas izskatu. Visos Australian Gold® iedeguma losjonos ir īpašas, novatoriskas sastāvdaļas, kas optimizē ādas kvalitāti un pasargā to no dehidrācijas un novecošanās. Mūsu jaunākās inovācijas, piemēram, iedegumu pastiprinoši bronzeri un DermaDark® bronzeri, turpina uzlabot un stimulēt iedeguma rezultātu. Galvenais Australian Gold® sauļošanās krēmu mērķis - nodrošināt veselīgas ādas dabisko līdzsvaru. Lietojot Australian Gold® produktus, Jūs sniedzat savam ķermenim vislabākās ādas kopšanas sastāvdaļas. Sauļojoties ar Jūsu ādas tipam atbilstošu profesionālu sauļošanās kosmētiku, iedegums būs par 30% - 50% labāks!

Hemp Nation Original ikdienas mitrinātāju. Barojošais kaņepju sēklu eļļas, šī sviesta un jojobas ekstraktu komplekss viegli mitrinošas, bagātīgas formulas veidā padara Jūsu ādu zīdaini gludu. Spēcīgais vitamīnu un mikrosfēru maisījums palīdz aizsargāt ādu no novecošanās pazīmēm.