Papildinformācija


Pilna masāža ilgst 1-1,5h, atkarībā no cilvēka veselības stāvokļa. Pēc vēlēšanās var izvēlēties pilnu masāžu vai kombinēt dažādu ķermeņa daļu masāžu. Izvēloties kādas citas ķermeņa daļas masāžu, to ieteicams kā papildinājumu muguras masāžai. Atslābināšanās ir katra masāžas seansa sastāvdaļa, neatkarīgi no izvēlētās masāžas zonas. Masāža tiek veikta ar dabīgajām eļļām, kurām klāt liek ēteriskās eļļas labākai relaksējošai masāžas iedarbībai. Pēc masāžas ir iespēja nomazgāties.

 

Biežāk uzdotie jautājumi


Ar ko sākt?
Ja Jūs nezināt, ko izvēlēties, tad sākumā ieteiktu muguras masāžu, jo mugurkauls ir cilvēka balsts, kas nodrošina pilnvērtīgu dzīvi. Caur mugurkaulu iet nervi uz visiem orgāniem, ja kāds no šiem nerviem ir bojāts, tad attiecīgi rodas dažādas kaites iekšējos orgānos.

 

Ar ko šī masāža atšķiras no ārstnieciskās?
Tāpat kā jebkura ajūrvēdiskā masāža, sambahana iedarbojas uz cilvēku kā vienotu veselumu. Ārstnieciskajā masāžā tāpat kā visas mūsdienu tradicionālās medicīnas sistēmā ārstē kādu no vienotās organisma sistēmas daļām, atstājot bez ievērības pārējās.

 

Vai ir kāds noteikts masāžas seansu skaits?

Šai masāžai īpašu priekšnoteikumu nav, taču pēc masiera pieredzes var apgalvot, ka īpaši uzlabojumi sajūtami, sākot ar 5 masāžas seansiem.

 

Vai man šī masāža ir piemērota?
Ja Jums ir šaubas, vai drīkstat iziet šādu masāžas kursu, tad konsultējieties pie sava ārstējošā speciālista?

 

Vai šo masāžu sedz apdrošinātāji?
Konsultējaties savās apdrošināšanas kompānijās.

 

Kad nedrīkst veikt masāžu?
Ja ir onkoloģiskas saslimšanas;
Pie ādas slimībām;
Intoksikācijas gadījumā;
Uzreiz pēc operācijām;
Ja ir stipri novājināts organisms;
Ja ir augsta ķermeņa temperatūra;
Ar spilgti izteiktiem garīgās attīstības traucējumiem.